Безкоштовна доставка в будь-яке місто України, при оплаті замовлення онлайн! (від 2500 грн)
ПН-ПТ: 10:00-19:00
СБ: 10:00-15:00
НД: Вихідний

У кошику порожньо!

Користь фітнесу: міф чи реальність?

Користь фітнесу: міф чи реальність?

2020-10-31 09:37:29   0   4425

Сучасні жінки віддають перевагу здоровому способу життя, адже він не тільки продовжує молодість, але і допомагає боротися зі стресом і комплексами. Фітнес - це один з найпоширеніших видів спорту, яким можна займатися не тільки в спортивному залі, але і в домашніх умовах. Ми розповімо, яку користь фітнес приносить жінкам.

 

Заняття фітнесом: користь


Деякі сучасні жінки страждають від однієї проблеми-зайва вага. З огляду на, що зараз більшість людей веде сидячий спосіб життя, і не встигає правильно харчуватися, боротися з цією проблемою досить важко. Але, якщо ви поставите перед собою конкретну мету, то можна в короткі терміни підтягнути фігуру, і поліпшити свій зовнішній вигляд.

Основні переваги від занять фітнесом:


* Позбавлення від зайвої ваги. Якщо 2-3 рази на тиждень виконувати силові вправи, це дозволить зміцнити м'язи. В результаті організм буде витрачати велику кількість енергії на підтримку м'язової маси в тонусі, що призведе до зменшення жирового прошарку.

* Поліпшення фізичного стану. Регулярний фітнес сприяє підвищенню витривалості і поліпшенню роботи серцево-судинної системи. В результаті, людина здатна в короткий проміжок часу виконувати кілька завдань, не витрачаючи на це багато сил і енергії;

* Підтримка гарної фізичної форми під час вагітності і після неї.

* Боротьба з комплексами. Як тільки жінка поліпшить свою фізичну форму, вона стає більш розкутою. Вона перестає постійно думати про свій зовнішній вигляд. Також відсутність комплексів підвищує стимул ще більше працювати над собою, через що жінки починають відвідувати спортивний зал набагато частіше.

* Боротьба зі стресом. В процесі тренування у жінки пропадає напруга і роздратування. Деяким жінкам фітнес допомагає впоратися з депресивним станом.

Чим корисний фітнес для здоров'я?


Регулярні заняття фітнесом сприяють:

* Зміцненню імунної системи.

* Корекції фігури.

* Нормалізації метаболічних процесів.

* Профілактиці вірусних та інфекційних захворювань.

* Зміцненню серця і судин.

* Підвищенню витривалості і самооцінки.

* Розвитку інтелекту.


Користь фітнесу при стресових ситуаціях


Вчені довели, що стрес – це одна з причин сповільненої працездатності. Це пов'язано з тим, що людині важко сконцентруватися на чому-небудь. Під час стресової ситуації в організмі збільшується рівень адреналіну і кортизолу. Ці гормони погіршують імунну систему, викликають гіпертонію і підвищують рівень цукру в крові.

Високий рівень кортизолу сприяє погіршенню обміну речовин, що негативно відбивається на фізичній формі.

Якщо ви будете регулярно займатися фітнесом, то зможете регулювати рівень кортизолу і цукру в крові. Під час занять спортом людський організм виробляє гормони щастя, що позитивно відбивається на стресостійкості.

Американські вчені довели, що для нормальної життєдіяльності людина повинна виконувати аеробні навантаження не менше 120 годин на тиждень. Як доповнення до фітнесу ви можете віддати перевагу плаванню, бігу або їзді на велосипеді. Деякі люди вибирають йогу або заняття латинськими танцями.

Головна умова-вибирайте тренування, які не будуть викликати у вас стрес. Заняття спортом повинні приносити задоволення. Якщо вам потрібно швидко впоратися зі стресом, займіться кардіо-тренуваннями. Вони істотно підвищують витривалість, а також сприяють спалюванню жиру.

Важливо контролювати харчування. У вашому раціоні не повинно бути солодкого, мучного і енергетичних напоїв. Віддавайте перевагу продуктам, в складі яких велика кількість вітаміну В – гречана каша, рис, білокачанна капуста, брокколі, болгарський перець і ріпчасту цибулю. У раціоні також же має бути багато білка, який сприяє зниженню рівня кортизолу.
Протипоказання і шкода фітнесу

Незважаючи на те, що спортивні заняття приносять користь організму, потрібно контролювати кількість і тривалість тренувань.

Протипоказано займатися фітнесом в таких випадках:


* Захворювання серця і судин.

* Епілепсія.

* Онкологія.

* Травми опорно-рухового апарату.

* Варикоз.

* Загострені хронічні хвороби.

* Нещодавно перенесені операції.

Якщо ви вирішили зайнятися спортом, попередньо проконсультуйтеся з лікарем. Також намагайтеся тренуватися під наглядом досвідченого тренера, якому потрібно попередньо надати всі рекомендації, отримані від лікаря.
Поради для ефективних занять фітнесом

Фітнес - це цілий комплекс, який включає в себе заняття спортом, правильне харчування і режим сну. Також слід відмовитися від шкідливих звичок. Якщо дотримуватися вищезазначених рекомендацій, то ви зможете набагато швидше домогтися поставленої мети.

 Якщо ви вирішили зайнятися фітнесом, дотримуйтеся таких рекомендацій:

* Вибирайте для занять фітнесом спеціальний якісний одяг для фітнесу.

* Вибирайте комплекс вправ, який відповідає вашим можливостям.

* Дотримуйтесь правильний раціон харчування.

* Займайтеся не більше 3 разів на тиждень. Тривалість одного тренування повинна бути 1-1, 5 години.

* Регулярно міняйте інтенсивність тренування, тому що одноманітна програма занять не принесе потрібного результату.

* Після тренувань дайте своєму організму трохи відпочити. Не потрібно відразу займатися домашніми справами.

Отже, тепер ви знаєте, що фітнес – це корисна оздоровча методика, яка дозволяє підтримувати організм в тонусі. Якщо все робити правильно, ви не тільки поліпшите свою фізичну форму, але і відчуєте позитивні зміни в стані здоров'я.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!